GOOD BOYS

Train hard, be pr0...


  • Index
  •  » GOOD BOYS
  •  » KOMPILACJE BRAMEK, SCREENY, PARADY BRAMKARZY, PIĘKNE GOLE

#91 04-05-2012 17:09:31

 Rzeznik_ADAM

Junior starszy

2302137
Skąd: POZnan*
Zarejestrowany: 04-05-2012
Posty: 4
Pozycja wirtualnej gwiazdy: Uniwersalny Żołnierz
Zespół: Good Boys
Nick Origin: Rzeznik_ADAM
WWW

Re: KOMPILACJE BRAMEK, SCREENY, PARADY BRAMKARZY, PIĘKNE GOLE

no ma zryty beret ma

Offline

 

#92 05-05-2012 15:24:43

 Vobek

Legenda

4136098
Skąd: Wołomin
Zarejestrowany: 11-02-2012
Posty: 139
Pozycja wirtualnej gwiazdy: na misjonarza - ŚO

Re: KOMPILACJE BRAMEK, SCREENY, PARADY BRAMKARZY, PIĘKNE GOLE

panowie, może czas zrobić jakąś porządna przez duże P kompilacje naszych bramek i parad bramkarskich? jak patrze na te na fvpa to niektórzy naprawdę posiedzieli nad tym kupę czasu i wychodzą im wspaniałe filmiki

ustrzeliliśmy przecież wieeeelki worek bramek i burdzio też często pokazywał na co go stać. ktoś tam u nas nagrywał chyba całe mecze czy bramki, wziąć to i ogarnąć, dodać dobrą ścieżkę i będzie cacucho


___________________________________________________________________________________________________________________________

szanuj obrońcę swego bo możesz mieć gorszego

Offline

 

#93 05-05-2012 15:30:07

 rakkaa

Syn dyktatora

Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 02-03-2012
Posty: 64
Pozycja wirtualnej gwiazdy: nakurwiam wszędzie

Re: KOMPILACJE BRAMEK, SCREENY, PARADY BRAMKARZY, PIĘKNE GOLE

ja mam kilkanaście bramek, nawet więcej, myślę, że conajmniej po 5-6 bramke (prawie!) każdej osoby mam, także można by, ale ja nie mam kompletnie pomysłu, nie znam się na tym, myślałem, że łatwiej mi się będzie do tego przyzwyczaić, nie wiem jak robić jakieś przejścia i inne pierdoły, jakby mi ktoś w tym pomógł, to ok.

Offline

 

#94 05-05-2012 15:43:00

 Vobek

Legenda

4136098
Skąd: Wołomin
Zarejestrowany: 11-02-2012
Posty: 139
Pozycja wirtualnej gwiazdy: na misjonarza - ŚO

Re: KOMPILACJE BRAMEK, SCREENY, PARADY BRAMKARZY, PIĘKNE GOLE

używałem kiedyś sony vegasa ale to cholerstwo jest strasznie trudne w obsłudze dlatego zostałem przy windows live movie maker(WLMM). jest tam sporo przejść, jakichś bajerów do zmiany animacji, można umieszczać tam dowolne pliki video, audio, zdjęcia, itp. przyjemny i łatwy w obsłudze i to po polsku. powiem ci, że pierwszy film jaki w nim robiłem to jeszcze było kilka lat temu zajął mi kupę czasu, wyszło z tego około 8min filmu ale jednak zapoznałem się całkowicie z programem i teraz jest o wiele lepiej.

taka rada, fifa to piłka nożna a nie nudne turnieje szachowe, więc najlepiej gdyby podkład/przejścia były energiczne, szybkie. w WLMM można również dodawać kadrowanie obrazu, dzięki czemu zwróci się uwagę np. na tor lotu piłki, czy zbliżenie zawodnika przy piłce. może istnieją lepsze programy, na pewno, ale innych nie używam i nie mogę ci polecić

PS serio masz jakiegoś mojego gola?!:O fajnie gdyby w filmiku znalazły się jeszcze np. jakieś wybicia z linii bramkowej, blokady strzałów ze 100% szansą na gola lub wykopy doda w obronie przewrotką

~~EDIT

świetną kompilacje zrobili ostatnio w fifa polonia, pokazali drużynę Arsenalu, sami grają w ich strojach i wyglądało to świetnie, tak jakby ci kibice skakali ze szczęścia po ich bramkach!

Ostatnio edytowany przez Vobek (05-05-2012 15:44:12)


___________________________________________________________________________________________________________________________

szanuj obrońcę swego bo możesz mieć gorszego

Offline

 

#95 05-05-2012 16:09:49

 admin

Dyrektor sportowy GB

10780001
Skąd: Malbork
Zarejestrowany: 03-02-2012
Posty: 579
Pozycja wirtualnej gwiazdy: każda
Zespół: Good Boys
Nick Origin: burdzio
WWW

Re: KOMPILACJE BRAMEK, SCREENY, PARADY BRAMKARZY, PIĘKNE GOLE

tak jak mowi Vobek. moze nie nazywajmy tego kompilacja tylko jakos inczaej. w koncu beda tam tez moje szamty, Vobka interwencje, Doda wykopy muay thai, kosy Rzeznika, kiwki Mariana czy faile Juzka


________________________________________________________________________________________________________________________________
Bramkarze nie lubią przebywać w stadzie. W zależności od rodzaju skupiska bramkarz trafia się jeden na sześciu do jedenastu osobników. Na boisku przebywają parami, jednak w przeciwnych drużynach...

Offline

 

#96 05-05-2012 16:16:10

 rakkaa

Syn dyktatora

Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 02-03-2012
Posty: 64
Pozycja wirtualnej gwiazdy: nakurwiam wszędzie

Re: KOMPILACJE BRAMEK, SCREENY, PARADY BRAMKARZY, PIĘKNE GOLE

no ale właśnie w tym problem, ja nie mam na tyle dobrego kompa, żeby nagrywać całe mecze, co wiąże się z tym, że ja tylko nagrywam powtórki, a jak wiecie, np. blok obrońcy na linii bramkowej nie liczy się jako obrona, chyba, że za sekundę wpadnie gol, wtedy jestem w stanie to wychwycić.. jak burdzio coś ładnego wyłapie, to wyłączcie, także tego też mam bardzo mało.. a teraz to wszystko przekazywać innej osobie, to też by było ciężko, bo ja mam ponad 18gb już tego, no więc raczej nie zuploaduje nigdzie.. jeśli ktoś chce mi w tym pomóc, zapraszam na origina, jestem otwarty na WSZYSTKIE propozycje, po czym będę to miedzy Wami dyskutował, żeby ktoś potem nie czuł się urażony, że jest go mniej, albo w ogóle.

Offline

 

#97 05-05-2012 16:17:13

 Vobek

Legenda

4136098
Skąd: Wołomin
Zarejestrowany: 11-02-2012
Posty: 139
Pozycja wirtualnej gwiazdy: na misjonarza - ŚO

Re: KOMPILACJE BRAMEK, SCREENY, PARADY BRAMKARZY, PIĘKNE GOLE

jeszcze jakbyśmy mieli sytuacje, gdzie ktoś kogoś "zapina" albo wczorajsza cieszynka Juzka jak odepchnął kolesia po bramce byłoby spoko


___________________________________________________________________________________________________________________________

szanuj obrońcę swego bo możesz mieć gorszego

Offline

 

#98 05-05-2012 17:59:18

 dodgers

Legenda

Skąd: Wyszków
Zarejestrowany: 06-02-2012
Posty: 34
Pozycja wirtualnej gwiazdy: Sabotażysta

Re: KOMPILACJE BRAMEK, SCREENY, PARADY BRAMKARZY, PIĘKNE GOLE

dopoki nie zajebie gola z przewrotki, to nie róbcie kompili

Offline

 

#99 31-05-2012 16:02:00

Flaqson

Kadrowicz

Zarejestrowany: 30-05-2012
Posty: 6

Re: KOMPILACJE BRAMEK, SCREENY, PARADY BRAMKARZY, PIĘKNE GOLE

rakkaa napisał:

a teraz to wszystko przekazywać innej osobie, to też by było ciężko, bo ja mam ponad 18gb już tego, no więc raczej nie zuploaduje nigdzie.. jeśli ktoś chce mi w tym pomóc, zapraszam na origina, jestem otwarty na WSZYSTKIE propozycje, po czym będę to miedzy Wami dyskutował, żeby ktoś potem nie czuł się urażony, że jest go mniej, albo w ogóle.

virtualdubem mozesz znacznie zmniejszyc rozmiar, tu masz moj stary tutorial jeszcze z czasow pes4

http://www.pesarena.pl/forum/viewtopic.php?f=89&t=451

Offline

 

#100 15-05-2018 11:42:03

Aldnad

Junior starszy

Zarejestrowany: 15-05-2018
Posty: 1
WWW

Re: KOMPILACJE BRAMEK, SCREENY, PARADY BRAMKARZY, PIĘKNE GOLE

Cześć

Offline

 
  • Index
  •  » GOOD BOYS
  •  » KOMPILACJE BRAMEK, SCREENY, PARADY BRAMKARZY, PIĘKNE GOLE
Powered by burdzio.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl